Home

Humpolecká výstava 2013

Pátek, Březen 07th, 2014 | Autor:

Padesát vystavovatelů obeslalo v termínu 24. – 25. 8. 2013 výstavu v Humpolci svými svěřenci. Představilo se 19 voliér holubů, 31 voliéra drůbeže, 194 králíci + další expozice zpěvného ptactva, činčil, koz, selský dvůr. Pátečního posuzování se zhostili: králíci – M. Caha st., M. Caha ml., J. Šíp ml., drůbež – J. Šíp st., A. Sedlák, holubi – M. Kafka, M. Smetana. Kompletní katalog s výsledky posuzování je k nahlédnutí na těchto stránkách. Pro děti mimo selského dvora byla lákadlem jako každoročně i bohatá tombola. Zájemci se mohli občerstvit v bufetu, posedět s přáteli v pěkném prostředí u živé hudby.

Není bez zajímavosti, že naši výstavu poctili svoji návštěvou i radní Kraje Vysočina pro zemědělství pan Z. Chlád a předseda senátu ČR pan M. Štěch. Pochopitelně máme radost ze všech zájemců, kteří si našli čas a cestu na naši výstavu. Potkali se zde lidé podobných zájmů, lidé kterým nestačí k životu pouze obrazovka televize, monitor počítače, telefon, auto. Zajisté je potěšující, že nás navštívilo mnoho stovek lidiček z blízka i daleka a nechybělo mezi nimi množství mladých a zvláště dětí.

Děkujeme všem vystavovatelům, organizátorům, pořadatelům, návštěvníkům, sponzorům – hlavně Rodinnému pivovaru Bernard, Městu Humpolec, Školnímu statku Humpolec a na výstavě v r. 2014 na viděnou.

Tags »

Trackback: Trackback-URL | Comments Feed: RSS 2.0
Category: Aktuality

.